fbpx

Mateusz Luptowski | CEO

Założyciel, naczelny inicjator i kreator Mibeno. Czuwa nad sprawnym funkcjonowaniem wszystkich procesów w agencyjnej machinie, z rzemieślniczą precyzją kontrolując każdy najmniejszy detal. W projektowaniu docenia prostotę, subtelność i ambitny minimalizm, a do marketingu podchodzi holistycznie. Prywatnie aktywista społeczny i marzyciel, lecz twardo stąpający po ziemi. Pragnie uczynić ten świat piękniejszym na każdym szczeblu – począwszy od niestandardowych rozwiązań, dobrego designu, aż po szereg działań społecznych.

Marcin Połacik | Web Developer

Złota rączka Mibeno. Z wykształcenia filolog polski, grafik i teolog, a zawodowo od ponad 10 lat związany z programowaniem stron internetowych. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Prywatnie miłośnik gier planszowych, które zresztą sam tworzy. Uwielbia ciszę, spokój i długie spacery.

Angelika Materska | Social Media Specialist

Projektuje emocje, sprawuje pieczę nad kanałami społecznościowymi klientów, tworzy content i strategie marketingowe. Z digitalem nieustannie związana już od ponad pięciu lat, poświęcając mu praktycznie całą swoją uwagę. Jako że emocje odgrywają dużą rolę w jej życiu, naturalnie angażuje się społecznie. Wspiera fajne projekty i fajnych ludzi. Ma świra na punkcie designu, kosmosu i piesków.