fbpx

Konstrukcje stalowe dla Twojego przedsiębiorstwa.

Wytrzymałość, profesjonalizm i dbałość o dobro klienta. To cechy, które miały wybrzmieć w namingu oraz identyfikacji wizualnej marki zajmującej się projektowaniem i produkcją wyrobów stalowych. Zadanie, które okazało się niemałym wyzwaniem, ostatecznie przerodziło się w stworzenie marki o spójnych wartościach, jasno komunikującej charakter swojej działalności oraz przeznaczenie.

Nazwa marki pośrednio związania jest z konstrukcjami stalowymi. Efektem ożywionych dyskusji podczas wspólnej burzy mózgów okazała się nazwa abstrakcyjna, stanowiąca zlepek sylab, które w językach obcych utożsamiane są z metalowymi wyrobami. Stała się ona więc świetną bazą do stworzenia spójnej komunikacji, opartej o stabilne wartości marki.

W związku z tym sam projekt identyfikacji wizualnej oparty jest na geometrycznych konstrukcjach, niezmiennie kojarzonych z wyrobami stalowymi, wykorzystywanymi w przemyśle. Jednocześnie nawiązuje do litery „A” będącej inicjałem nazwy marki. Postawiliśmy na żywe, jednak techniczne kolory, które kontrastując ze sobą, tworzą unikalną całość.

Interbud Marcin Niemirowski