fbpx
01.

Marka

Kim jesteśmy?

Poznaj Mibeno – pracownię marketingu znajdującą się w samym sercu Katowic. Przyświeca nam idea warsztatowego podejścia do procesu kreacji, gdzie rozkładamy markę na czynniki pierwsze, by dostrzec wszelkie mankamenty i skutecznie przekłuć je w pasmo ponadprzeciętnych atutów.

Zaangażowani, twórczy, z rzemieślniczą precyzją projektujący marki skazane na sukces. Jesteśmy całym szeregiem cech, które generują wyniki biznesowe i budują rozpoznawalne lovebrandy.

Stąd też niezmiennie towarzyszy nam holistyczne podejście w działaniach marketingowych – od identyfikacji wizualnej, przez e-commerce i social media, aż po aranżację biur i lokali. Jak w okolicznym warsztacie – każdy, nawet najmniejszy szczegół ma znaczenie, a marka już od poszewki projektowana jest z najwyższą starannością.

02.

Misja

Naszą naczelną wartością są relacje. Nie tylko w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych, tworzeniu identyfikacji wizualnej wywołującej niepowtarzalne emocje, czy strategii marketingowej, której egzekwowanie generuje realne reakcje ze strony grup odbiorców. Mowa przede wszystkim o silnej więzi z markami, z którymi współpracujemy.

Nie zamykamy się w żadne ramy. Oferujemy nieszablonowe rozwiązania, skrojone idealnie pod potrzeby danego przedsiębiorstwa, jednocześnie nieustannie wychodząc z kolejnymi inicjatywami, podnoszącymi skuteczność działań. Sprawnie dostosowujemy się do zmian na rynku i reagujemy na nie, koncentrując się na osiąganiu jak najlepszych wyników biznesowych.

Twoją markę traktujemy tak, jakbyśmy byli jej częścią. Ze względu na naszą kompleksowość i szeroki zakres działań związanych z digitalem i światem offline, poczujesz się tak, jakbyśmy byli Twoim własnym działem marketingu, a nie zewnętrzną agencją interaktywną.

Dzięki nam to Twoją markę wybierze konsument.