fbpx

Produkty ogrodowe ze stali corten.

Weigela jest marką, która swym szerokim asortymentem proponuje klientom niestandardowe rozwiązania dla ich ogrodu. Donice, grille czy fontanny wykonane ze stali corten stanowią unikalne uzupełnienie zewnętrznych aranżacji, zachwycając swym designem i niestandardową formą. Piękno i nieszablonowość produktów miało również zostać oddane w identyfikacji wizualnej marki.

Słowo „weigela” z łaciny oznacza „kwiat”, co podkreśla przeznaczenie produktów. Marce zależało na tym, aby właśnie taki wydźwięk miało również logo, stąd też w projekcie postawiliśmy na symetryczną formę, swym kształtem przypominającą stalowe wyroby znajdujące się w ofercie. Kolorystyka opiera się na organicznych barwach, kojarzących się z naturą, które zostały przełamane złotym odcieniem, wskazującym na wyjątkowość produktów.

Zaprojektowana w ten sposób identyfikacja wizualna marki przywodzi na myśl skojarzenia z pewnego rodzaju luksusem, na jaki klient docelowy może sobie pozwolić we własnym ogrodzie. Wskazuje na to nie tylko złoto przejawiające się w kolorystyce marki, ale również forma logo oraz typografia. Dla marki wykonaliśmy również przejrzystą i intuicyjną stronę internetową oraz projekt sygnatury mailowej.

Steeltoon